Firmast
Kontakt Galerii Teenused Tooted
Firmast

Peegelklaas OÜ on asutatud 2009 aastal ning on Eesti erakapitalil põhinev firma.
Olenemata meie noorest east, omame mitmekülgseid kogemusi peegli ja klaasiga juba enam, kui 10 aastat ja meie töötajad omavad pikaajalist töökogemust ning erialast väljaõpet.

Meie tegevusalasse kuuluvad  peamiselt garderoobisüsteemide, klaasist - liuguste, vaheseinte, trepi – ja rõdupiirete, dušinurkade loomine ning erinevad lahendused peeglitega.
 
Miks tegeleme just klaasiga?
Sest klaas on tänuväärselt atraktiivne materjal, mis toob igasse ruumi õhulisust, kergust, elegantsust ja valgust ning loob meeldiva interjööri.
Erinevaid klaasi omadusi kombineerides, saame lõputu hulga kasutusvõimalusi.
 
Nii garderoobid, lükanduksed, kui klaasist vaheseinad  on loodud ruumi efektiivseks kasutamiseks ja paindlikuks liigendamiseks, mis tagavad mugavuse ja vajadusel privaatsuse.
Mugavus on kindlasti ka üks neist paljudest hüvedest, mida me oma klientidele soovime pakkuda.
Valmistame tooted just Teile sobivasse kohta ja sobivate mőőtudega ning pakume täisteenust alates kliendi asjatundlikust konsulteerimisest ja objekti mőődistamisest, kuni toote projekteerimise, kohaletoomise ning paigaldamiseni.
 
Lahendusi on maast laeni nagu ka kohti, kus meie tooteid kasutada – trenditeadlikud kodud, hotellid, jõusaalid, erinevad kaubandusasutused, kontorid, saunad, ööklubid jne, jne…
Laseme fantaasial lennata…
 
Ükski küsimus pole rumal. Rumal oleks küsimata jätmine!
 
Meeldivale koostööle lootma jäädes,
Peegelklaasi töökas tiim!

Küsi pakkumist!+37256662679 Enn  |  +37256471585 Marko  |  E-post: info at peegelklaas dot ee